Auto detailing

auto detailing

Zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.

Detailing wnętrza.

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika.

Główne prace przy detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki,kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych.

Bardzo duży nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego.

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu

Detailing zewnętrzny.

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych.

Regeneracja lakieru jest jednym z najważniejszych i najbardziej efektownych procesów detailingowych – proces ten można podzielić na trzy etapy -oczyszczenie, polerowanie, konserwacja.

Oczyszczenie karoserii prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek z powierzchni zewnętrznych. Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień,wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru. Konserwacja polega na nałożeniu ochronnej warstwy wosku (w postaci mleczka lub pasty), zabezpieczającej karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniu obcych cząsteczek.

 

  • Facebook